Money4YOU UA

Money4You – це сучасний зручний сервіс для оформлення мікропозик онлайн. Перевагою Money4you є можливість отримання грошей просто, швидко, без черг, нескінченного очікування і величезного пакету документів, незалежно від часу доби і дня тижня.

Расчет по кредиту

Первый займ

Ставка
0.01 %
Переплата
0.1 грн.
К возврату
500.1 грн.

Повторный займ

Ставка
1.99 %
Переплата
19.9 грн.
К возврату
519.9 грн.

Условия и описание

Рассмотрение заявки
5 мин
Первый кредит
10 000 грн.
Сумма займа
от 500 до 15 000 грн.
Беспроцентный кредит
0,01% в день
Ставка для повторного займа
от 1,99%
Срок
от 2 до 30 дней
Возраст
от 18 до 65 лет
Способ получения
на карту
Специальное предложение
Перший кредит під 0.01% до 10 днів.
Контакты
Телефоны
0 800 33 00 24: +380 44 223 93 44
Почта
info@money4you.com.ua
Адрес
03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
Время работы поддержки
Пн - Пт: 9.00 - 20.00
Сб-Нд: 10: 00-20: 00
Лицензия Нацкомфинуслуг
№ 803 від 07.05.2019

Money4you кредитує населення України, надаючи невеликі суми на нетривалий період. Сервіс зручний, зрозумілий і простий, тому заявка подається швидко, а у клієнта в процесі роботи не виникає складнощів. Компанія оперативна і не змушує клієнта збирати велику кількість документів, оскільки для отримання позикових коштів досить мати ІПН і паспорт. Співпраця з Money4you позбавляє клієнта від довгих черг і дозволяє кожному самостійно вибрати найбільш відповідні умови співпраці. Можна отримати кредит онлайн цілодобово і на що завгодно, бо компанія не цікавиться метою звернення. Не дивно, що послуги сервісу настільки популярні, через те, що сьогодні велика частина операцій здійснюється онлайн, бо це більш ніж зручно. Money4you приймає рішення про видачу коштів досить швидко і миттєво переводить їх на банківську карту. На сайті компанії є спеціальний калькулятор, який допоможе провести всі необхідні розрахунки для того, щоб клієнт перед оформленням кредиту зміг ознайомитися з сумою повернення. Сайт компанії зручний і тут є категоріальний поділ, що досить практично. Реклами на порталі немає, а значить, нічого не буде відволікати від процесу.

Як отримати кредит в «Мані Фо Ю»?

Money4you не примушує клієнтів довго чекати і видає гроші в борг негайно. Для того, щоб позикові кошти були зараховані на карту клієнта, йому потрібно просто заповнити анкету та отримати відповідь. Покроково весь процес кредитування виглядає так:

 • Перед тим як звернутися за швидким кредитом, клієнт повинен ознайомитися з умовами, запропонованими сервісом і тверезо оцінити свої можливості, прорахувавши суму повернення. Тут потрібно використовувати калькулятор на сайті і пересунути бігунки в потрібному напрямку. Якщо отримані цифри підійдуть, потрібно перейти до реєстрації;
 • Реєстрація в особистому кабінеті обов'язкова. Тут потрібно надати достовірні відомості і правдиво відповісти на всі питання. Помилки неприпустимі, бо вони можуть стати причиною відмови у видачі коштів;
 • Верифікувати банківську карту. Після того як клієнт введе дані своєї карти, компанія заблокує випадкову суму і після того, як вона буде вказана в спеціальній графі, відразу ж поверне її. Ця процедура необхідна, тому, що з її допомогою можна підтвердити те, що карта належить клієнту та на неї не намагаються отримати гроші шахраї;
 • Вивчити текст договору. Зробити це можна в особистому кабінеті. Клієнт повинен відправити лист про підтвердження прочитання, скориставшись випадковою опцією;
 • Укласти кредитний договір. Тут на допомогу прийде спеціальна комбінація знаків, яку надішле компанія в повідомленні;
 • Якщо заявка буде схвалена, компанія зарахує кошти на карту.

У разі повторного звернення, клієнту достатньо зайти в особистий кабінет і зробити кілька кліків, оскільки повторно дані вводити не доведеться.

Кредит в Money4you | МаніФоЮ

Відсотки

Припустимо, клієнт отримав 1 500 грн. на 25 днів. Тоді повернути потрібно буде 2 175 грн., типова річна APR становить 675%. Для розрахунку відсотків, не потрібні спеціальні формули, оскільки у компанії є спеціальний калькулятор, який можна використовувати в будь-який зручний час.

Умови співпраці з Money4you

Компанія з розумінням і лояльністю ставиться до кожного клієнта, дозволяючи самостійно вибрати найбільш прийнятну суму і період кредитування. Подаючи заявку на кредит онлайн на карту, клієнт може розраховувати на наступні умови співпраці:

 • Мінімальний розмір кредиту становить 500 грн., а новачки можуть отримати не більше 10 000 грн., бо компанія повинна переконатися в тому, що кошти клієнт поверне вчасно. З кожним новим зверненням, розмір кредиту може бути більше;
 • У компанії немає прихованих платежів та комісій, і якщо клієнт не допустить прострочення, то переплачувати не доведеться;
 • Отримати гроші в кредит можна строком від 2 до 30 днів;
 • У компанії є безкоштовна пролонгація кредиту, якою можна скористатися необмежену кількість разів;
 • Кошти компанія видає на банківську карту.

Документи Money4you

На сайті компанії в розділі «про нас», представлена ​​вся необхідна інформація, що підтверджує законність діяльності. У компанії досить відгуків, які свідчать про її надійність і безпеку співробітництва. Свідоцтво Нацкомфінпослуг.

Плюси та мінуси Money4you

З компанією співпрацювати досить просто, бо вона не змушує збирати велику кількість довідок і документів. Крім цього, у компанії є ряд інших переваг, а саме:

 • Можливість цілодобової співпраці, тому, що компанія не має графіка і готова прийти на допомогу в будь-який момент;
 • У своїй роботі організація використовує спеціальне шифрування, що забезпечує збереження даних;
 • Компанія не потребує застави та поручителів;
 • Крім паспорта та ІПН, ніякі інші документи не будуть потрібні;
 • Швидкі гроші видаються на втілення будь-яких ідей;
 • Клієнт сам приймає рішення про розмір кредиту і спосіб його повернення;
 • За дострокове повернення коштів не нараховується доплата;
 • Клієнт оплачує лише ті дні, в які він використовував позикові кошти;
 • Система приймає і розглядає заявку, тому сторонній вплив на рішення виключено;
 • Заявка оформляється протягом 5 хвилин;
 • Мікрокредит виплачується і оформляється дистанційно.

Мінусом компанії можна вважати те, що немає вітальних бонусів для нових клієнтів.

Чому потрібно взяти кредит в Money4you?

Money4you створює прості і зрозумілі умови для своїх клієнтів, не нараховуючи прихованих платежів і комісій. Компанію слід вибрати з наступних причин:

 • Рішення приймається швидко;
 • На оформлення анкети потрібно виділити всього 5 хвилин;
 • Гроші можна повертати раніше терміну, встановленого в договорі;
 • Для звернення до компанії не потрібно мета, поручителі та застава;
 • Постійні клієнти можуть отримати до 15 000 грн.;
 • Компанія видає кошти на банківську карту;
 • На сайті є багато корисної інформації, яка дозволить прийняти рішення щодо кредиту.

Промокоди та акції в Money4you

Компанія має промокоди, що надають клієнтам знижки. Їх потрібно вводити на етапі реєстрації або ж при повторній подачі заявки. Промокоди зазвичай розсилаються в електронних листах і зустрічаються в соціальних мережах. Крім цього, у компанії є акції і регулярно проводяться розіграші.

Як повертати позику?

Компанія пропонує не так багато варіантів оплати заборгованості, але все ж, клієнт може вибрати найбільш підходящий і зручний для себе. Так, розрахунок з компанією можна провести наступним чином:

 • Відвідати сайт компанії і провести платіж віддалено. Тут потрібно лише зайти в особистий кабінет і мати потрібну суму на рахунку. Клієнт повинен ввести платіжні реквізити карти і вказати розмір платежу. На обробку переказу коштів буде витрачено кілька хвилин і тоді, компанія отримає гроші на свій рахунок;
 • Провести платіж в одному з банків України. Банк можна вибрати будь-який, головне врахувати те, що переказ буде йти протягом 3-х днів і якщо клієнт вибере цей спосіб оплати, то кошти краще вносити раніше терміну, зазначеного в договорі.
 • Для розрахунку, досить надати касирові реквізити компанії, номер кредитного договору або ІПН (потрібно вказати в призначенні платежу). У банках є комісія, тому це також потрібно врахувати при зарахуванні коштів.

Пролонгація позики

Компанія з розумінням ставиться до своїх клієнтів, тому в разі виникнення проблем з оплатою, готова запропонувати відстрочку. Пролонгацію в компанії можна оформити в особистому кабінеті, за умови оплати всіх відсотків, які були нараховані за період користування коштами. Відстрочкою клієнт може користуватися стільки, скільки йому буде потрібно.


МФО зі схожими умовами

Александр
26.03.2021

Требуют погашения кредита, который никто не брал... Будто мой отец взял кредит, а я должен его погасить. Предложение что бы они написали заяву на нас в полицию, игнорируют. После того как мы написали заяву в полицию, они начали звонить на работу поручителя. Прозьбу полиции предоставить договор по которому они будто давали кредит игнорируют... 

Liudmila
15.06.2021

Телефонують мені тому, що якась моя знайома заборгувала, а я маю повідомити їй про це!!!