Гроші Всім UA

"ГРОШІ ВСІМ" - Ваше вдале і правильне рішення буденних фінансових питань!

Расчет по кредиту

Первый займ

Ставка
1.90 %
Переплата
9.5 грн.
К возврату
509.5 грн.

Повторный займ

Ставка
1.90 %
Переплата
9.5 грн.
К возврату
509.5 грн.

Условия и описание

Рассмотрение заявки
15 мин
Первый кредит
3 000 грн.
Сумма займа
от 500 до 15 000 грн.
Беспроцентный кредит
1,90% в день
Ставка для повторного займа
от 1,90%
Срок
от 1 до 65 дней
Возраст
от 18 до 65 лет
Способ получения
на карту
Контакты
Телефоны
0 800 216 777
Почта
info@groshivsim.com
Адрес
04073, м.Київ, пр-т Степана Бандери, будинок 8, корпус 6
Время работы поддержки
Пн-Нд: з 9:00 - 18:00
Лицензия Нацкомфинуслуг
№ 4561 від 19.12.2017

Гроші Всім - МФО, що надає мікрокредити населенню України на різнопланові потреби. Тут працюють справжні професіонали, які можуть надати всю необхідну інформацію про діючі пропозиції і допоможуть підібрати найбільш відповідні. Сервіс врахував положення країни і готовий прийти на допомогу кожному. Компанія пропонує прозорі та стабільні умови без переплат, необхідно оплачувати лише відсотки за використання позикових коштів. ГрошіВсім не є банківською організацією, тому тут не оформити депозит або страховку. Сервіс працює досить оперативно і вже протягом 10 хвилин позика видається без довідок про доходи та поручителів.

Покрокова інструкція оформлення позики в Гроші Всім

Щоб отримати гроші в кредит необхідно бути:

 • Старше 18, але молодше 65 років;
 • Громадянином України, який має всі необхідні документи і постійну реєстрацію.

При оформленні клієнту потрібні наступні документи:

 • Відскановані 3 стор. Паспорта;
 • Відсканований ІПН.

Отримати швидкі гроші можна як у відділенні, так і в інтернеті. Для отримання мікрокредиту оффлайн, потрібно зробити наступне:

 • Звернутися до найближчого відділення в робочий час (по буднях з 9 до 20.00, у вихідні - з 9 до 17.00);
 • Заповнити форму та укласти договір. Гроші будуть видані протягом 30 хвилин.

На сайті оформлення фінансових ресурсів виглядає наступним чином:

 • Вибрати на калькуляторі відповідну суму і термін, на який потрібен кредит онлайн на карту;
 • Пройти реєстрацію на сайті і в особистому кабінеті подати запит, просто заповнивши онлайн-форму, достовірно відповівши на кілька запитань. При введенні даних буде потрібна уважність, тому, що будь-яка помилка може призвести до відмови;
 • Підтвердити заявку за контактним номером контори або спеціальним кодом, який приходить в повідомленні. Після цього кошти автоматично зараховуються на банківську карту або можна забрати їх у відділенні, якщо буде потрібна готівка.

При наступних зверненнях не доведеться вводити дані повторно, вони зберігаються в системі, тому гроші можна буде отримати набагато швидше. Компанія співпрацює навіть з тими, хто не офіційно працевлаштований. Процес заповнення і отримання мікропозики не займе більше 30 хвилин.

Кредит в Гроші Всім

Відсоток за користування

Відсоткова ставка в ГрошiВсiм однакова для нових і для постійних користувачів - 1, 9% в день. Наприклад, оформлюється 1 000 гривень, плата складе 19 гривень на добу. За несвоєчасне внесення грошей нараховується 1% пені в день. Розмір максимальної річної ставки становить 693,5%. Приклад розрахунку виглядає так: 1 000грн. тіло + (1 000 грн. тіло х 1,9% х 90 днів (приблизний термін позики) = 2 710 гривень - сума повернення, для розрахунку можна використовувати онлайн-калькулятор.

На яких умовах видається мікропозика в Грошi всiм?

Грошi всiм не створює ніяких складнощів, працює оперативно і співпрацює за таким принципом:

 • Розмір позики від 5 00 до 15 000 UAH, при першому зверненні максимальна сума мікропозики не перевищує 3 000 UAH, бо МФО повинна переконатися в платоспроможності клієнта;
 • Оформити швидкий кредит можна тривалістю до 65 днів;
 • Процентна ставка становить 1,9 на добу;
 • Є пролонгація і програма лояльності.

В організації є кілька кредитних продуктів, які схожі за формою надання, але у них різні назви.

Документи

Всі документи представлені у відкритому доступі, ознайомитися з ними можна в будь-який зручний час. Гроші Всім належить ТОВ «Фінансова компанія« Верона »до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, видане на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 05.12.2017 року. Серія і номер свідоцтва: ФК № 964. Також є і ліцензія на надання грошей в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту, видана 19.12.2017, № 4561.

Переваги та недоліки

Основні переваги ГрошiВсiм:

 • Висока статистика схвалення заявок;
 • Можливість отримати фінансову допомогу цілодобово;
 • Фінансові ресурси миттєво надходять на кредитку;
 • Потрібно лише паспорт та ІПН;
 • Можливість скористатися пролонгацією і повернути борг раніше терміну, зазначеного в умовах договору;
 • Заявка розглядається автоматично протягом декількох хвилин;
 • Немає потреби в поручителях і заставі;
 • Можна самостійно вибрати спосіб отримання мікрокредиту.

До недоліків можна віднести:

 • Досить велика процентна ставка;
 • Відсутність привітального бонусу для новачків.

Акційні пропозиції та промокоди

У Грошi Всiм відсутні привітальні бонуси, але регулярно проводяться акції та роздаються промокоди, які можна знайти в розсилках, буклетах і на сайтах-партнерах. Використовувати промокод можна при першому зверненні, що дозволить заощадити. Також у компанії є бонусна програма, за рахунок якої можна проводити оплату мікропозик. Бонуси отримувати легко, для цього потрібно брати участь в акціях. Наприклад, за приведеного друга користувач може отримати 100 бонусів, а той, кого запросили, - 50.

Прострочення і повернення мікропозики

За прострочення виплати щодня нараховується 1% від суми позики. Крім пені передбачений одноразовий штраф, який може привести до чималої переплати. Крім цього буде зіпсована кредитна історія і не виключено початок судового розгляду. Щоб не допустити подібного, потрібно вчасно повертати борг найбільш зручним і прийнятним для себе способом:

 • Дистанційна оплата з особистого кабінету або онлайн банкінгу. Якщо платіж проводиться з банкінгу, то в призначенні платежу необхідно вказати ІПН або номер договору;
 • Оплата в будь-якому українському банку або терміналі, буде потрібно ввести реквізити МФО, отримати які можна в особистому кабінеті або на сайті. Платіж надійде протягом декількох діб.

Пролонгація позики

ГрошiВсiм надає пролонгацію, завдяки якій можна відстрочити внесення грошей на будь-який термін. Послугою можна користуватися необмежену кількість разів, але потрібно буде кожні 10 днів оплачувати %. Підключити пролонгацію можна в особистому кабінеті, в банку або з терміналу. Якщо у клієнта з яких-небудь причин не виходить внести платіж, краще не зволікати і одразу продовжувати користування позиковими коштами, щоб в подальшому не зіпсувати кредитну історію і не переплатити.


ТОП мікропозики